Неділя, 05.05.2024, 22:45

Головна » 2016 » Лютий » 23 » Районний фестиваль «Талант плюс талант»
Районний фестиваль «Талант плюс талант»

З метою виявлення талантів серед молодих учителів району, підтримки творчообдарованих учителів та учнів, стимулювання творчої активності, сприяння розвитку та реалізації творчих ініціатив у молодих учителів, обмін творчим досвідом в переддень свята закоханих в Будинку творчості дітей та юнацтва пройшов фестиваль за участю 10 сільських колективів шкіл району, в якому взяли участь вчителі з учнями в різних жанрах музичного таланту.

Учасники виконали по одному номеру в будь-якій із номінацій на вибір: вокал, хореографія, художнє читання, інструментальна музика, драматургія та ін.

Зібрались сьогодні найкращі зірки!
Але не Кіркорови, не Ані Лорак,
А наші, районні зірки й зірочки!
То ж, раді всіх вітати
У цій затишній залі.

Першими розпочали виступ власним твором «Мій вірш про Україну» вчитель початкових класів Баландинської ЗОШ Сорокіна Анна Володимирівна та учениця 4 класу Ноздренко Яна. Поринути у світ пісні допомогла вчитель музики Жаботинської ЗОШ Котляр Оксана Юріївна, яка разом з ученицею 9 класу Босою Марією виконали пісню «Перлина Україна».

Уміння виконувати вальс продемонстрували учитель фізичної культури Телепинської ЗОШ Дмитренко Микола Миколайович та Вірьовка Аліна , учениця 2 класу. А музично-патріотичну композицію «Від мене - до тебе» виконали учитель Тимошівської школи Булах Тетяна Дмитрівна та учні школи Покуль Влада і Сірий Євген.

Конкурс продовжили Чупак Олена Сергіївна, вчитель початкових класів, та Пугачов Максим Вікторович, вчитель фізичної культури Вербівської загальноосвітньої школи із гумористичною сценкою «Паспортний стіл».

Пісню «Але ж я тебе любила» виконали Сіроштан Вікторія Олександрівна, вчитель музики Лебедівської загальноосвітньої школи із ученицею 9 класу Пономаренко Юлією.

Уривок із повісті М.Гоголя «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» продекламований Січкар Вікторією Олександрівною, вчителем хімії Райгородської загальноосвітньої школи та учнем 11 класу Фендюром Віталієм. Насолоджувалися піснею «Гітара» у виконнні Харченко Оксани Вікторівни, вчителя початкових класів , та Воропай Анжели Олександрівни, практичного психолога Ребедайлівської загальноосвітньої школи. Дмітрієва Інна Петрівна, вчитель англійської мови Радиванівської ЗОШ разом із ученицею 11 класу Комєлєвою Жанною виконали пісню «Калина».

На завершення виступу, поєднавши пісню «Мовчати» та танець нас порадували вихователі Михайлівської школи-інтернат Вожлаков Олександр Олександрович, Солод Олександр Миколайович, Тіхонович Анастасія Юріївна та Щербина Світлана Вікторівна.

Журі в складі голови Морозової Валентини Анатоліївни – головного спеціаліста відділу освіти, членів Швагер Світлани Петрівни – директора будинку творчості та юнацтва, Шляхтової Людмили Миколаївни - методиста будинку творчості підвели підсумки, які були оголошені після пісні «Долиною туман» у виконанні Вікторії Сіроштан .

Начальник відділу освіти Потапенко О.П., голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Шамрай О.Г. переможцям та учасникам фестивалю вручили грамоти та цінні подарунки.

Переможцем районного фестивалю «Талант плюс талант» стали Сіроштан Вікторія Олександрівна, вчитель музики Лебедівської загальноосвітньої школи, із ученицею 9 класу Пономаренко Юлією. Саме вони 27 березня 2016 року будуть представляти в приміщенні обласного Будинку вчителя наш Кам`янський район на обласному фестивалі.

Нехай тепло зустрічі ще довго зігріває ваші душі. «Кожна людина – це цілий світ». І тільки сила Мистецтва дає нам змогу пізнати ці світи.

Олександр Шамрай,
голова Кам`янської районної організації Профспілки
Працівників освіти і науки, кандидат історичних наук

Переглядів: 308 | Додав: профком | Рейтинг: 0.0/0