Неділя, 05.05.2024, 11:47

Головна » 2017 » Квітень » 11 » Укладена угода про співпрацю на 2017-2021 роки між Профспілками та освітянами області

29 березня у рамках спільного засідання представників профспілкових організацій сфери освіти і науки відбулося урочисте підписання Угоди між управлінням освіти і науки обласної державної адміністрації та обкомом Профспілки працівників освіти і науки на 2017 - 2021 роки.

Начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації Валерій Вікторович Данилевський означив стан справ щодо створення умов для забезпечення стабільного розвитку освітньої галузі, відзначивши у цьому аспекті різносторонню підтримку профспілкових організацій.

Щодо розвитку соціального партнерства, начальник управління освіти і науки зазначив, що у рамках дії Угоди управління освіти і науки обласної державної адміністрації своєчасно інформує обком Профспілки щодо нових нормативних документів, що стосуються трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників освіти, органів управління освітою, навчальних закладів, зокрема: заробітної плати, форми і строків її виплати, умов і охорони праці, доплат, добових, заохочень, преміювання, виплати грошової винагороди, гарантій, компенсацій і пільг, навчального навантаження, тривалості робочого дня, відшкодування завданої працівникам шкоди, надання або приватизації житла.

Представники сторін Угоди брали участь у засіданнях своїх керівних органів при розгляді питань, які стосуються зайнятості, соціально-економічних і трудових правовідносин, оплати і охорони праці та захисту прав і інтересів працівників освіти.

Голова обкому Профспілки Ольга Дем’янівна Жалдак поінформувала присутніх про напрямки роботи організації щодо захисту інтересів працівників освітньої галузі.

У обговоренні угоди виступив член ЦК, голова Кам`янської районної організації профспілки працівників освіти Олександр Григорович Шамрай, також виступили керівники осередків профспілкових організацій та органів управління освітою, навчальних закладів, які внесли свої пропозиції щодо галузевої угоди, а також доповіли про співпрацю в рамках Угоди на місцях.

Переглядів: 167 | Додав: profos | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »