Неділя, 28.04.2024, 13:02

Головна » 2017 » Листопад » 7 » Учасники районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» – кращі на Кам’янщині

Це доля вчительська така у нас,

Життя диктанти завдають мороки,

Та є у нім педагогічний час –

Конкурс майстерності «Учитель року».

З метою виявлення та підтримки творчої праці вчителів, підвищення професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків 01 листопада 2017 року у районі проведено районний етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінаціях:

- «Українська мова та література» демонстрували свою фахову майстерність вчителі: Бердник Оксана Іванівна (Жаботинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Кунцевич Оксана Іванівна (Кам’янська загальноосвітня спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів), Ромашина Валентина Миколаївна (Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

- «Фізика» представляли вчителі: Куцупатра Алла Миколаївна (Кам’янська загальноосвітня спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів), Легенька Наталія Антонівна (Косарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Лога Людмила Володимирівна (Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

- «Німецька мова» - Петрова Анастасія Леонідівна (Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1).

Переможцями районного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» визначено: у номінації «Українська мова та література» - Кунцевич Оксану Іванівну, учителя української мови і літератури Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів; у номінації «Фізика» - Куцупатру Аллу Миколаївну, вчителя фізики Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів; у номінації «Німецька мова» - Петрову Анастасію Леонідівну, вчителя німецької мови Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

Присутні були приємно вражені інноваційністю, актуальністю та оригінальністю представлених матеріалів.

Після підведення підсумків зі словами привітань до конкурсантів звернувся голова районної профспілкової організації О.Г.Шамрай: «Шановні колеги! Нехай ніколи не зраджують вам душевні сили, не вичерпуються запаси вашого здоров’я, оптимізму, натхнення і професіоналізму. Нехай успіхи і надалі супроводжують вас у педагогічній праці та особистому житті під мирним небом України. Бажаю всім вам натхнення і завзяття на шляху до перемог у обласному етапі Всеукраїнському конкурсі «Учитель року - 2018».

Також вручив квіти учасникам та переможцям конкурсу.

Це доля вчительська така у нас,

Що навіть в снах ми не знаходим спокій.

Яка це радість – входити у клас,

Який престиж – іти на «Вчитель року».

Переглядів: 188 | Додав: profos | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2017  »