Четвер, 02.05.2024, 05:46

Головна » 2019 » Лютий » 20 » ТАЛАНТ + ТАЛАНТ
ТАЛАНТ + ТАЛАНТ

14 лютого, в день всіх закоханих, районною профспілковою організацією працівників освіти і науки за сприянням Шамрая О.Г. – голови районної організації профспілки, в Центрі ХЕНТТУМ був проведений захід «Талант + Талант».

Журі у складі: Могилки А.П., Морозової В.А., Шамрая О.Г., Чупак М.В., Чупак О.С., оцінювали таланти серед молодих вчителів та вихователів закладів освіти району.

Усі учасники зайняли призові місця в своїх номінаціях, а саме:

Хореографія:

І місце - Макогін Галина Олександрівна, вчитель англійської мови Кам`янського еколого-економічного ліцею «Камелія»;

ІІ місце - Чубук Анастасія Миколаївна, вихователь групи продовженого дня Телепинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вокал:

І місце – Місевра Людмила Юріївна, помічник вихователя закладу дошкільної освіти «Сонечко».

Декламування віршів:

І місця – Лівецька Ірина Сергіївна, вчитель української мови Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Декламування авторських творів:

І місця – Сорокіна Анна Володимирівна, вихователь групи продовженого дня Баландинської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце - Левченко Марина Анатоліївна, вчитель початкових класів Тимошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім..Кароля Шимановського;

ІІІ місце - Видиш Вікторія Олександрівна, учитель хімії та інформатики Райгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

"Hand-Made"- вироби ручної роботи:

І місця - Матеєнко Марина Іванівна, учитель хімії та основ здоров’я Жаботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Гарний настрій свята підтримувала ведуча Вагін І.В., голова профспілки Центру ХЕНТТУМ, а Федоренко Анастасія, вихованка гуртка «Ліра» (кер. Дроботенко В.П.), своїми піснями зачарувала всіх присутніх.

Усі учасники отримали грамоти, пам’ятні подарунки і незабутні враження.

Переглядів: 223 | Додав: profos | Рейтинг: 0.0/0
1 profos • 23:59, 20.02.2019