Понеділок, 29.04.2024, 13:11

Головна » 2018 » Квітень » 27 » Спартакіада вчителів.
Спартакіада вчителів.

Стало традицією на весняних канікулах проводити районну Спартакіаду працівників закладів освіти Камянського району. Цей рік не став виключенням.

5 квітня на базі Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивиченням окремих предметів, відбулася Спартакіада працівників закладів освіти Кам’янського району, організатором якого є районна Профспілка працівників освіти і науки.

У спортивній залі школи вишикувалися команди 10 шкіл району та команди працівників освіти Кам’янської та Михайлівської ОТГ. З вітальним словом та словами підтримки до учасників звернулися Голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Шамрай О. Г., начальник відділу освіти Михайлівської ОТГ Морозова В. А. та голова первинної профспілкової організації Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Макогін Н.М.

Змагання проходили в дружній спортивній атмосфері.

Команда працівників освіти Михайлівської ОТГ зайняла І місце у районній Спартакіаді працівників закладів освіти Кам’янського району. Команда Баландинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів посіла ІІ місце у районній Спартакіаді працівників закладів освіти Кам’янського району, ІІІ місце посіли команди Телепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів.

Приємно відзначити, що кращі представники команд переможців, гідно представляли Кам’янський район у обласній спартакіаді серед працівників освіти Черкаської області 21 квітня: голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Шамрай Олександр; 4 особи від Кам’янської ОТГ - Бубнович Тетяна, Кузько Наталія, Булах Тетяна, Левченко Марина; КДЮСШ – Хоменко Констянтин; Михайлівської ОТГ - Воропай Анжела, Оришечко Іван, Петренко Юлія, Шевчук Василь; Кам’янського району – Дмитренко Микола, Дзима Олександр, Борисенко Вадим.

За підсумками всіх нелегких випробувань, із 23 команд, наша команда посіла 11 місце. Беручи участь у різних видах змагань є ще нам над чим працювати.

Дані заходи стають традиційними. Наступного року організатори планують включити до програми нові види змагань та їх розширити.

Головним досягненням проведеного заходу є набуття практичного досвіду, величезного заряду бадьорості та енергії, зміцнення дружніх стосунків між освітянами області, вражень від змагань, які надовго запам’ятаються кожному.

Хочу висловити слова подяки та підтримки підприємцям: ТОВ «Олімп» Москалику Ю.Ю., Архипюку В.В., ПП «Тясмин-транс» Шамраю С.Г., ПП Василенко О.Г., директору Кам`янського комунального підприємства теплових мереж Темному О.Б., які не стоять осторонь спортивних заходів, підтримуючи освітян у їх участі та проведенні.

Бажаю успіхів та нових перемог педагогам району на наступний рік у обласній Спартакіаді!

Олександр Шамрай,

голова районної організації

Профспілки працівників освіти і науки

Переглядів: 149 | Додав: profos | Рейтинг: 0.0/0