П`ятниця, 03.05.2024, 13:00

Головна » 2017 » Червень » 8 » «Самоцвітам» - 25
«Самоцвітам» - 25

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 25-річчя від дня створення вашого славетного колективу, який став одним із найвідоміших та найулюбленіших колективів Кам’янського району.

Зразковому танцювальному колективу Кам’янського будинку творчості дітей та юнацтва «Самоцвіти» - 25 років з дня створення. Він займає вагоме місце в системі позашкільної освіти району, є його невід’ємною частиною. Упродовж багатьох років свого існування ваш колектив об’єднав сотні юних талантів, ціле покоління молоді, яке за покликом серця і душі дарує нам своє мистецтво. У історію «Самоцвітів» великими літерами вписано славні перемоги, а їх було чимало. На сьогодні у репертуарі танцювального колективу більше 20 номерів. Танцювальні номери відрізняються глибоким змістом і красою художньої форми. Важливо зауважити, що успіх дітей у колективі залежить від викладача, який володіє професійними знаннями і вміло застосовує їх в навчально-виховному процесі.

Саме таким педагогом є Ганна Михайлівна Одуд – незмінний керівник танцювального колективу «Самоцвіти». Танцювальний колектив – справжній острівець дитячої творчості.

То ж хочу привітати «Самоцвіти» і побажати всім міцного здоров’я, успіхів, подальших творчих злетів на благо розквіту української культури та піднесення її міжнародного престижу.

Щиро дякую вам за талант і любов до танцю, за збереження народних традицій краю. Нехай ваша неперевершена творчість та енергія і надалі хвилює серця вдячних шанувальників.

• – це наша гордість. Які є неодноразовими переможцями районних, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних фестивалів. Учасники нашого колективу не зупинятимуться на досягнутому і намагатимуться здобути кращих результатів.

Вклоняюсь всім вам доземно.

З повагою Голова районної організації

профспілки працівників освіти і науки Олександр Шамрай.

Переглядів: 160 | Додав: profos | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »