Неділя, 05.05.2024, 13:34

Головна » 2019 » Березень » 30 » Районна Спартакіада освітян - традиція!
Районна Спартакіада освітян - традиція!

Стало традицією на весняних канікулах проводити Спартакіаду працівників закладів освіти Кам’янського району. Цей рік не став виключенням.

29 березня в приміщенні Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів, відбулася Спартакіада працівників закладів освіти Кам’янського району. У спортивній залі школи вишикувалися команди 9 закладів району, а це команди від трьох ОТГ: Баландинської, Михайлівської та Кам`янської.

З вітальним словом до учасників звернулися голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Шамрай О. Г., начальник відділу освіти Михайлівської ОТГ Морозова В. А. та заступник директора з навчально-виховної роботи Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Нечитайло О.В.

Команди брали участь у таких видах спорту: шашки, волейбол, дартс, стрибки в довжину, згинання та розгинання рук в упорі жінки. Змагання проходили в дружній спортивній атмосфері.

Команда КЗ «Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Черкаської обласної ради» зайняла - І місце; команда Ревівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - ІІ місце; Баландинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - ІІІ місце.

Нагородження команд переможців та команд учасників змагань стало можливим за підтримки підприємців ТОВ «Олімп» – Москалик Ю.Ю., ПП Василенко О.Г., ПП «Тясмин-Транс» Шамрай С.Г., ПП Халудров С.В. і ми вдячні за розуміння та підтримку, бажаємо достатку та процвітання Вашим підприємствам.

А переможців вітаємо та бажаємо успіхів в наступних змаганнях!

Переглядів: 102 | Додав: profos | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »