Вівторок, 07.05.2024, 21:41

Головна » 2017 » Березень » 30 » Пленум ЦК розглянув питання як працювати в умовах змін.
Пленум ЦК розглянув питання як працювати в умовах змін.

23 березня 2017 року у Києві відбувся пленум Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

На порядок денний було винесено питання щодо роботи та завдань організаційних ланок профспілки з представництва, захисту та фінансового забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в сучасних умовах.

У роботі заходу взяли участь Голова Профспілки – Георгій Труханов, заступники Голови, члени ЦК Профспілки, від Черкащинни представляли – член президії ЦК, голова Черкаського обкому Профспілки працівників освіти та науки О.Д.Жалдак, члени ЦК, голови профспілкових організацій Смілянського та Кам`янського районів Плясунова Н.Г., Шамрай О.Г..

Доповідь з питання виголосив заступник Голови Профспілки Сергій Романюк. Він, зокрема відзначив, що зараз організації доводиться працювати в умовах широкомасштабних змін у трудовому законодавстві, в системі оплаті праці, нарахування мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, стипендії, реформування освіти, міжбюджетних відносинах, у час утворення ОТГ та їх фінансової самостійності.

Як свідчить інформація з місць недостатньо коштів на фінансування і вищих навчальних закладів, зокрема, що стосується оплати праці обслуговуючого персоналу та науково-педагогічних працівників, які утримуються за рахунок коштів спеціального фонду.

До участі у пленумі долучився заступник Голови Федерації профспілок України Олександр Шубін, який поінформував освітян про дії ФПУ щодо відстоювання потреб бюджетних галузей на рівні найвищих органів влади.

Після дискусій та обговорення пленум прийняв постанову з головного питання порядку денного.

Переглядів: 174 | Додав: profos | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »