П`ятниця, 03.05.2024, 04:16

Головна » 2017 » Травень » 11 » Питання про туристично-спортивні краєзнавчі змагання працівників освіти розглянуто на президії ради профспілки.

25.04.2017 року відбулося засідання президії ради профспілки з питання туристично-спортивних краєзнавчих змагань працівників освіти району.

Основним питанням, що розглядалося на президії ради профспілки, це проведення У-го районного туристсько-спортивного та краєзнавчого заходу серед працівників закладів освіти Кам'янського району у 2017 році.

Мета та завдання цих змагань, це пропаганда здорового способу життя та вивчення історії рідного краю серед працівників закладів освіти Кам'янського району. Даний захід проводитиметься на базі приміщення Лубенської ЗОШ 15-16.06.2017р. Учасники даного заходу 15 червня о 7-00 до 8-00 години збираються біля шкіл своїх навчальних закладів для організованого перевезення до місця проведення змагань.

Загальне керівництво проведення заходу покладається на відділ освіти Кам'янської РДА та районну раду Профспілки працівників освіти і науки, безпосередньо на оргкомітет та суддівську колегію. У заходах беруть участь команди працівників усіх загальноосвітніх шкіл, спеціальна школа-інтернат, збірні команди позашкільних закладів, дошкільних навчальних закладів та команда відділу освіти, які мають дозвіл лікаря за віком 18 років і доросліші. Кількісний склад команди 6 осіб.

Кожна команда готує запас їжі на 2 дні і повинна мати посуд для приготування та споживання їжі. Кожний учасник повинен мати спортивну форму та взуття (теплий одяг, кепку від сонця, захист від дощу, індивідуальні приналежності). Проживання в палатці біля приміщення школи.

Команди, які посіли І-ІІІ місце в загальнокомандному заліку нагороджуються кубком, медалями, призом та грамотою, а також командні та індивідуальні перемоги грамотами.

Заявки на участь у районному туристсько-спортивному та краєзнавчому заході подаються до 20 травня 2017 року в раду Профспілки (Будинок творчості) на електрону адресу Профспілки району, а оригінал заявки в день заходів.

Крім означеного питання на президії ради розглянуті наступні питання:

Про затвердження витрат матеріальної допомоги, профспілкових виплат, оплати рахунків з 23 березня по 28 квітня 2017 року згідно витягів комітетів та рішення президії;

Про виділення матеріальної допомоги членам профспілки з Обкому Профспілки, ради Профспілки району та єдиного солідарного фонду.

Про проведення семінарів навчання в червні 2017р.

Про затвердження кошторису витрат на семінар навчання працівників освіти району 29.04.2017 року до м.Кропивницького.

Переглядів: 155 | Додав: profos | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »