Четвер, 02.05.2024, 01:22

Головна » 2016 » Січень » 20 » Оцінено в школі-інтернат стан охорони праці за 2015 рік
Оцінено в школі-інтернат стан охорони праці за 2015 рік

Розглянувши матеріали з питань охорони праці у Михайлівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат та взявши до уваги висновки оглядової комісії Профспілка району відзначає, що в даному навчальному закладі робота з охорони праці та безпеки життєдіяльності організована згідно із Законом України  "Про охорону праці", Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти.

В школі прийнятий та зареєстрований колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом, в якому є розділ «Охорона праці» з відповідними додатками.

На початок 2015-2016 навчального року в школі оформлені всі необхідні акти-дозволи на проведення навчальних занять у кабінетах та шкільних приміщеннях підвищеної безпеки, дозвіл СЕС на експлуатацію харчоблоків, акти санітарно-технічного стану школи.

У наказах по школі "Про організацію роботи з охорони праці", які видані в перших числах вересня місяця, призначено відповідальних за організацію роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності під час навчально-виховного процесу та в позаурочний час, попередження дитячого травматизму.

Окремими наказами призначено відповідальних за електрогосподарство, пожежну безпеку та газове господарство. Питання охорони праці, попередження травматизму під час навчально-виховного процесу серед працюючих та учнів, звіти про виконання комплексних заходів щодо організації безпечних і нешкідливих умов праці, передбачених у колективному договорі, розглядались на засіданні педагогічної ради,та засіданні профкому.

Виходячи з вище сказаного Профспілка району рекомендує визнати переможцем районного етапу Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в закладах освіти району в 2015 році колектив працівників Михайлівської спеціальної загальноосвітньої школі-інтернат.

Переглядів: 172 | Додав: profos | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2016  »