Вівторок, 07.05.2024, 18:17

Головна » 2017 » Березень » 7 » Колегія відділу освіти
Колегія відділу освіти

03 березня 2017 року на базі Будинку творчості та юнацтва проведено розширене засідання колегії відділу освіти у якій взяли участь в.о. начальника відділу освіти Морозова В. А., голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Шамрай О.Г., завідувач методичного кабінету Воронова О.В., директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста, завідувачі дошкільних навчальних закладів.

На колегії розглянуто ряд питань та прийняті по них відповідні рішення, одне із них:

1. Про стан травматизму в навчальних закладах району за 2016 рік та заходи щодо його попередження.

Пріоритетними напрямками роботи відділу освіти, навчальних закладів у 2016 році було збереження та зміцнення здоров’я дітей, формування у школярів свідомої мотивації до збереження здоров’я та життя, дбайливого ставлення до оточуючих. У навчальних закладах протягом року проводились відповідні заходи щодо запобігання дитячого травматизму, застосовувались різні форми та методи роботи, серед яких: лекції, конференції, демонстрування фільмів, групові дискусії.

Кожний навчальний заклад у своїй роботі користується як класичними так і сучасними формами та методами роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, але мета спостерігається єдина:

• вироблення навичок здорового способу життя;
  • вироблення власної позиції учня та вихованця щодо бажання бути здоровою людиною сьогодні та в майбутньому.

Особлива увага приділялася профілактиці та попередженню нещасних випадків під час навчально-виховного процесу, побуті. У навчальних закладах району проведено різноманітні заходи для дітей різних вікових категорій на знання правил дорожнього руху, безпечної поведінки, особистої безпеки, профілактики невиробничого травматизму.

Також актуальним є питання впровадження невідкладних заходів щодо забезпечення стабільної роботи дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, створення безпечних умов для здійснення навчально-виховного процесу.

Переглядів: 181 | Додав: profos | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »