Понеділок, 13.05.2024, 14:14

Головна » 2017 » Вересень » 26 » Зі святом Вас, дорогі освітяни!
Зі святом Вас, дорогі освітяни!

Дорогі освітяни !

Цієї щедрої і по-особливому золотої осінньої пори зустрічаємо своє професійне свято ми – працівники освіти.

Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців. Це свято вшановує інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини, звільняє нас від буденності, допомагає озирнутися навколо і побачити колег – талановитих, працьовитих і доброзичливих, які наповнюють життя своїх учнів великими та малими перемогами.

• нехай щедрою до Вас, дорогі колеги, буде життєва нива, хай рясно вродить благополуччям у Ваших родинах, здоровۥям та матеріальним достатком, творчим натхненням та шаною від людей. Нехай енергія вдячності і добра, спрямована на дітей, акумулюється у Ваших душах, щоб Вам вистачило міцності і духу, сердечного тепла, мудрості на добрі починання.

Зі святом Вас, дорогі освітяни!

З повагою,

Голова районної організації Профспілки