Понеділок, 13.05.2024, 16:15

Головна » 2017 » Вересень » 11 » Робочий візит у Михайлівську спеціальну школу-інтернат
Робочий візит у Михайлівську спеціальну школу-інтернат

06 вересня голова Кам'янської районної організації Профспілки працівників освіти і науки О.Г. Шамрай здійснив робочий візит в Михайлівську спеціальну школу-інтернат.

При зустрічі з директором установи Василем Степановичем Могилеєм було обговорено проблемні питання та напрямки подальшого розвитку закладу.

У ході візиту Олксандр Григорович поспілкувався із працівниками закладу, з’ясовуючи проблемні питання, що їх турбують.

Також наголосив на тому, що Профспілкова організація покликана відстоювати і захищати права працівників.

У своїй роботі профспілки спираються на Закон України «Про Професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» і діють згідно статуту.

Основне завдання нашої профспілкової організації – соціальний захист ваших прав та інтересів, як в рамках закладу, так і за його межами.

У ході візиту голова Профспілки ознайомився з умовами навчання та проживання дітей у школі-інтернаті, до яких здебільшого належать діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, ознайомився з матеріально-технічним забезпеченням закладу.

Голова Кам'янської районної організації Профспілки працівників освіти і науки О.Г. Шамрай позитивно оцінив обсяг проведених ремонтних робіт у школі-інтернаті, професійний підхід педагогів навчального закладу щодо провадження інноваційних технологій навчання і виховання учнів.

О.Г.Шамрай та В.С.Могилей під час зустрічі обмінялися досвідом роботи щодо питаннь освітньої галузі, було відзначено високий рівень підготовки до нового навчального року закладу, намічено плани на майбутнє щодо ефективного здійснення навчально-виховної діяльності школи-інтернат.

Переглядів: 171 | Додав: profos | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »